Diskuze

15 komentářů: Diskuze

 1. MT napsal:

  Dobrý den, moc děkuji za vstřícnost a profesionální přístup, sobotní noční přesun „z hor do civilizace“ mi moc pomohl, přeji úspěšné dny, zdraví MT.

 2. Peta napsal:

  Dobrý den, kdybych chtěl u vás jezdit. Vůz který poskytujete K této práci je v nájmu nebo jsem jako zaměstnanec…

 3. Kocouři napsal:

  Vidnaváci pozdravují Marušku 🙂

 4. Petr Klostermann napsal:

  Využil bych tuto příležitost a poděkoval týmu firmy OK Taxi za opravdu precizně odvedenou službu. Celý měsíc se věnovali mé matce, která byla v Priessnitzových lázních na ozdravném pobytu. Nikdy jsem se s podobným vstřícným a lidským přístupem nesetkal. Ještě jednou děkuji a příští rok na shledanou!
  Petr Klostermann

 5. Navrátilová napsal:

  Chtěla bych poděkovat za poctivé nalezení peněženky s doklady řidičce od Vaší firmy. Ještě než jsem stihla zjistit, že jsem ji ztratila už mi volala, že mi jí vezou. 🙂
  Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně štěstí.
  Navrátilová

 6. Nikol napsal:

  Dobrý den,

  poskytujete nějaké slevy, pokud bych každý týden jezdila domů s Vámi?
  Cesta mě z Jeseníku vyjde na cca 240 Kč. Poslední autobus mi jede o půl 11. Domů se už nijak jinak nedostanu a je mi celkem líto vyhodit skoro všechny vydělané peníze za taxi.
  Díky

 7. Petra napsal:

  A ještě jedna otázka.
  Řidiči jezdí 24hodinové směny?
  Petra

  • jirka napsal:

   Dobrý večer Petro.
   Docela chápu Vaši otázku, protože stačí, abych se podíval do konkurenčních taxíků a někdy to vypadá, že Ti řidiči ve vozech nonstop žijí!?!
   V naší firmě se to, ale nikdy stát nemůže. Máme léty propracovaný systém směn, kdy naši řidiči bezpodmínečně po odpracování standardní směny, mají minimální dvanáctihodinové volno! V průběhu směny dodržují bezpečnostní přestávku a tu využívají na oběd, nebo večeři.
   Směny se točí, aby každý prošel týdenním cyklem denní směna – posila – noční směna a týden volna. V pracovním týdnu je ještě navíc jeden den volna!
   Bohužel, jak už to bývá někteří experti potom nevědí co „roupama“ dělat, ale to už je jiná… S takovými se, ale hodně rychle rozloučíme a potom je třeba zahlédnete „bydlet“ u konkurenční firmy.
   Hezký večer
   Jiří Fanta

 8. Petra napsal:

  Dobrý večer přijali by jste i řidičku?
  Petra

  • jirka napsal:

   Dobrý večer Petro.
   Vzhledem k tomu, že u nás na směně jsou vždy dva řidiči komunikující přes vysílačku, je tato práce u naší firmy bezpečná a vhodná i pro křehké pohlaví.
   Jiří Fanta

 9. vašek napsal:

  Škoda, že jste nehledali před koncem roku, určitě bych se o to místo přihlásil a nemusel bych za prací do světa! Bohužel už jsem přestěhovaný a dělám v Praze.
  Tak mnoho štěstí! Vím, že jste fajn lidi 🙂 !
  Venca

  • jirka napsal:

   Tak až zjistíš, že všude dobře, ale doma nejlépe, ozvi se – zákazníci přibývají určitě se budeme nadále rozšiřovat

 10. Petr napsal:

  Ahoj 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *