Senior OK TAXI

Senioři ve věku 65 a více let, s bydlištěm v Jeseníku se mohou zaregistrovat u jednoho z řidičů ve voze a obdrží kartu SENIOR OK TAXI®.

KARTA JE URČENA PRO POTŘEBNÉ SENIORY – neslouží na cestování po restauracích!

Na základě předložení registrační karty, mají jeseničtí senioři neomezenou možnost využívat zvýhodněnou cenu 60Kč/jízda, od pondělí do neděle mezi 6:00 až 2:00hod, vozidly s logem OK TAXI®  Jeseník. (Až na malé výjimky odlehlejších lokalit – dle přiložené mapy.) Počet jízd není omezen!

Poskytnutou slevou výhody pro držitele karty SENIOR OK TAXI® nekončí. Nad rámec běžného provozování taxislužby poskytují řidiči osobám doprovod. Doprovod řidič zajišťuje výhradně na požádání od hlavních vchodových dveří rodinného domu nebo domu o více bytových jednotkách k vozu a zpět. Do čekáren ordinací, popřípadě lékárny nebo na úřad. Zde klienta zanechá a následně ho vyzvedne v předem domluvený čas nebo po telefonickém objednání.

Výjimku tvoří budova České pošty v Jeseníku, kde klienty řidiči nedoprovází, protože zde není ve většině případů možnost v blízkosti bezpečně a bez porušení pravidel silničního provozu zastavit a stát. Zde klienta řidiči vysadí co nejblíže k vchodovým dveřím a vrací se zpět ve smluveném čase nebo po telefonickém objednání.

Řidiči SENIOR OK TAXI® v žádném případě nedoprovází klienty do obchodů, nezajišťují nákupy, neprovádí rozvoz jídel a podobně! Vždy se jedná o fyzickou přepravu pokud možno mobilních a svéprávných klientů – sleva pro držitele karty SENIOR OK TAXI® se vztahuje i na vlastní doprovod jednou osobou!

Pro klienty z okolních obcí nebo registrovaným seniorům z Jeseníku nad rámec 50 korunové sazby, nabízíme 40% slevu na trasu začínající nebo končící v centru města Jeseník.